Про компанію

Наша компанія

Компанія з виробництва артезіанської питної води Росяна ™ була створена в 2010 році і вже встигла стати улюбленою водою більш ніж 3000 клієнтів по Києву і Київській області.

Компанія і завод з виробництва води Росяна ™ знаходяться в екологічно чистому історичному районі - Феофанія. Тут розташовані цілющі джерела «Святого Пантелеймона» і «Сльози Богородиці», які беруть свій початок в артезіанської свердловини Юрського геологічного водоносного горизонту глибиною 291 м.

На заводі знаходиться власна виробнича лабораторія, в якій кожна партія води обов'язково проходить суворий контроль якості в незалежних акредитованих лабораторіях перед тим, як потрапити до вас на стіл.

Ми приймаємо замовлення з понеділка по п'ятницю з 08:30 до 19:00, в суботу з 08:00 до 16:00, і в інший час в режимі автовідповідача.

Замовлення «сьогодні на сьогодні» проводиться до 10:00. Вода доставляється за умови наявності додаткових бутлів з водою у водія.

Наша команда експедиторів доставить воду в зручне для вас час і місце, на будь-який поверх, навіть без ліфта.

 

Корпоративна відповідальність

Виробництво питної води по своїй класифікації ставитися до виробництва харчових продуктів харчування і строго контролюється нормами гігієни України і безпеки міжнародних стандартів якості:

  • Ми проводимо регулярну дезінфекцію свердловини, обладнання з водопідготовки, ліній розливу та виробничих цехів;
  • Ми міняємо фільтри очищення води не по закінченню терміну експлуатації, а в залежності від того, скільки кубометрів води він відпрацював;
  • Всі наші співробітники, зайняті на виробництві, проходять регулярний медогляд і слідують строгим стандартам гігієни і санітарним вимогам САС / RCR 1-1969 Codex Alimentarius;
  • Наша вода володіє таким окислювально-відновний потенціал (редокс-потенціалом), який дозволяє воді легко засвоюватися організмом людини;
  • Ми не мінералізіруем воду штучно, оскільки використовуємо артезіанську воду, спочатку насичену природними мінералами в правильному співвідношенні і достатній кількості.

 

Вакансії

Приєднуйтесь до нашої команди!

ВОДІЙ-ЕКСПЕДИТОР

 

ТОВ «Росяна»
Україна, 03143, Київ
вул. Метрологічна 11
Т: (044) 303-999-3
М: (050) 801-88-27
rosiana@water.in.ua

 

Офіс заводу Росяна з виробництва питної води для доставки

Оператор прийому замовлень на доставку чистої питної води Росяна

Фільтри і установка для очищення води Росяна за стандартом FSSC 22000 для доставки додому і в офіс

Виробництво питної води Росяна в 19 літрових бутлях

Виробництво дитячої питної води Няня і Льоля в 6 літрових бутлях

Склад заводу Росяна з виробництва питної води