Як вибрати постачальника води в офіс?

Як вибрати постачальника води в офіс. Росяна

Зазвичай при виборі постачальника води в офіс використовується підхід - яка вода дешевше для доставки в офіс - таку й візьмемо. При цьому вважається що якщо компанія замовляє воду в офіс більше 100 бутлів (або інше "велику" кількість) в місяць - тоді доставка води і вода повинна бути майже безкоштовною. Насправді такий підхід вкрай небезпечний в першу чергу для Вашого здоров'я з таких причин:

  1. Виробництво яке видобуває воду і доставляє в офіс за правилами і стандартам просто не може доставляти Вам в офіс воду по 19 або 20 грн. Це пов'язано з тим що на кожному етапі сертифікованого виробництва і доставки в офіс необхідно дотримуватися безліч стандартів які гарантують Вам якість води в офісі. За дотримання цих стандартів потрібно платити, але при цьому Ви в офісі будете пити воду і розуміти що Ви п'єте чисту і корисну воду!
  2. Постачальники які пропонують Вам дешеву воду в офіс як правило розливають її з водопровідної води в антисанітарних умовах. Вони не дотримуються ніяких стандартів і вода для них майже безкоштовна. Але при цьому ви платите за неї гроші. Виходить за Ваші гроші Ви ще й потенційно можете в офісі отруїтися!
  3. За оцінками фахівців понад 20 компаній в Києві доставляють воду в офіс розлиту в антисанітарних умовах, в тому числі щодо популярні торгові марки
  4. Пам'ятайте що даному випадку можна перефразувати популярну приказку - Дешева вода в офісі може бути тільки водопровідної в брудних бутлях

Для інформації: на сьогоднішній день за різними оцінками в Києві воду в офіс доставляють більше 30 компаній. З цих 30 компаній менше 10 розливають і доставляють воду з власних свердловин. З цих десяти тільки кілька сертифікувало виробництво і тільки дві компанії, включно з організацією Росяна®, сертифікували виробництво за стандартами FSSC 22000.

Замовляйте доставку води в офіс через перевірених постачальників і будьте здорові!